#1 2010-09-10 00:45:01

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Burakumin (Nosferatu)

Ta Linia Krwi wywodzi się z feudalnej Japonii, a dokładniej z grupy społecznej stojącej poniżej nie tylko samurajów, żołnierzy czy kapłanów, lecz również poniżej wieśniaków. Garbarze, rymarze, rzeźnicy czy zbieracze ciał byli określani jako nieczyści i musieli żyć w grupach z dala od innych ludzi (Burakumin oznacza ludzi z przysiołka, zapadłej dziury). Traktowani jak zupełnie bezużyteczni, w Japonii odbierano im prawo do żywienia się lub Tworzenia z innej klasy niż najniższa. Przez takie traktowanie ich liczba pozostawała niewielka, a wpływy żadne. Lecz z czasem ewoluowała nowa moc Burakumin, i gdzieniegdzie udawało się pojedynczym wampirom przebijać w górę. Dzięki otwarciu się Japonii na Stany Zjednoczone otworzyłą się także nowa ścieżka dla Spokrewnionych.
Ciekawostka - W Japonii wszystkich Nosferatu traktowano w ten sposób.

Przydomek: Nieczyści
Sekta: Właściwie żadna sekta nie chce przyjąć Burakumin w swych szeregach. Może za wyjątkiem Carthian, którzy przyjmą wszystkich poza układem.
Schronienie: Zwykle pod miastem, z dala od oczu innych. Czasem z innymi Nosferatu. Silniejsi starają się wydostać na powierzchnię i walczą i teren z Ventrue czy Daeva.
Wygląd: Wszyscy Burukumin zdają się wyglądać nieczysto i przerażająco. Mimo to ubierają się dostojnie, z szykiem. Chcą imponować mimo wyglądu trupa. Starzy ubierają się tradycyjnie, po japońsku. Młodsi nie czują już takiej potrzeby - dostosowują się do otoczenia.
Tło: Starszy wybierają głównie z kasty nieczystych, choć ci bardziej sadystyczni czasami chcą nauczyć pokory i przemieniają tych pięknych, postawnych, ze statusem.
Tworzenie Postaci: Atrybuty mentalne wybierane są najczęściej, najmniej znów przywiązuje się wagę do socjalnych. Podobnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o umiejętności.
Dyscypliny: Getsumei, Koszmar, Niewidzialność, Potencja
Wada: Wygląd trupa, który wraz z wiekiem wampira pogarsza się (może być nawet widać kości).Nie jest możliwe ukrycie tej cechy. Brak akceptacji powoduje, że Status kosztuje 2x więcej EXP.
Organizacja: Trzymają się raczej razem, jak rodzina. Funkcja Prisci jest wszystkim na co można tu liczyć.
Koncept: Mściciel Przodków, szantażysta, patolog, hiena cmentarna, importer, przedsiębiorca pogrzebowy,
prywatny przedsiębiorca, garbarz


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harry potter forum klucz cd do nfs carbon wierszyk o milosci marysia była lekko w szoku Sf game na telefon