#1 2010-08-22 19:33:24

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Pytania i skargi

Jak ktoś coś, to tutaj jest do tego miejsce...


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

#2 2010-09-11 00:42:00

Ivelios

Śmiertelnik

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pytania i skargi

ilu przewidujemy graczy?
czekamy na komplet? czy stopniowo będą dołączać?
w jaki sposób będzie wyglądała gra? Raz grałem w rpg na forum, które polegało na tym że nie było mg i po prostu gracze tworzyli wspólną opowieść. Jak to będzie technicznie u nas wyglądało? ile będziemy mieć wolnej ręki w wymyślaniu wątków oraz w działaniu naszych postaci?

Ostatnio edytowany przez Ivelios (2010-09-11 00:45:25)


Więc bądź swoją pozą, skoro ona dla ciebie jest wszystkim…

Offline

 

#3 2010-09-11 16:52:13

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Re: Pytania i skargi

Czekamy jeszcze na dwoje Graczy, ale to pytanie do Sajuuka lepiej, bo to on ich organizuje. Powinniśmy zacząć kompletem, ale jeśli nie będzie ich już niedługo, to chyba zaczniemy.
Gra będzie wyglądała jak zwykła sesja, tylko wypowiedzi są zwykle ciut dłuższe. Większe różnice to jedynie walka, podczas której mówicie jaki jest wasz plan, i dopóki nie dzieje się coś złego, walkę prowadzę ja. Dłuższe rozmowy przebiegają inaczej, Gadamy np.: na GG, a później ja opisuję całą rozmowę jednym postem.

Czasem, gdy jedna postać oddala się od Koterii, sesja prowadzona jest przez PW (przykładem będzie początek, gdzie ze względy na to jak stworzyłeś postać, nie będziesz w stanie zacząć razem z resztą). Chyba tyle... Oczywiście obowiązuje sposób wypowiedzi jak w książkach, interpunkcja bardzo ważna. Krzyk zaznaczamy DUŻYMI LITERAMI.

Ze względu na 4 osoby uczestniczące w grze wolność będzie ciut ograniczona - głównie ze względu na to, że powinniście się trzymać razem. W innym wypadku będą to przecież 4 osobne sesje, a nie wiem czy tak dam rade... Rozdzielamy się jedynie gdy to potrzebne i służy grupie.


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

#4 2010-09-25 09:51:19

Ivelios

Śmiertelnik

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pytania i skargi

opowiadanie piszemy z pierwszej osoby czy z trzeciej? Osobiście wolę tą drugą opcję.


Więc bądź swoją pozą, skoro ona dla ciebie jest wszystkim…

Offline

 

#5 2010-10-02 19:36:38

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Re: Pytania i skargi

Tak, myślę, że w trzeciej, przynajmniej tak robiliśmy dotychczas - brzmi to zdecydowanie lepiej.


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaskrypty.pun.pl www.moto-skc.pun.pl www.dbuniverse.pun.pl www.nmcpowenzabrze.pun.pl www.fifka.pun.pl