World of Darkness


#1 2010-09-03 19:37:41

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Dzielnice

http://images48.fotosik.pl/307/d7886b57bd33c0e4med.jpg


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

#2 2010-09-03 20:03:04

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Re: Dzielnice

A Downtown - Dzielnica biurowców i drogich lokali. Znajdziecie tutaj najdroższe restauracje, najmodniejsze kluby i niewiarygodnie drogie apartamenty. Są to także najlepsze tereny łowieckie, ponieważ ludzie są tu zwykle zadbani i czyści, a przyjęcia to wymarzone miejsce dla krwiopijcy. Teren ten należy do Invictus, choć oczywiście Sanctum Lancea także ma tu swoje udziały.

B West Harbor - Zachodnia dzielnica portowa. Znajdują się tu głównie doki towarowe i mały port pasażerski. Pracują tu tysiące osób. Niestety przestępczość jest tu dość wysoka.

C East Harbor - Wschodnia część dzielnicy portowej. Magazyny i firmy logistyczne usytuowane są właśnie tutaj. Mimo dużej ilości ochrony policja ma tu dużo roboty. Domeny Cartian usytuowane są głównie w dzielnicach portowych.

D Old Oaks - Dzielnica przemysłowa. Tu usytuowane są małe magazyny i zakłady oraz sklepy specjalistyczne. Nocą otwarte jest niestety tylko kilka firm, więc nie jest to najlepsze miejsce dla spragnionych wampirów.

E Little Vienna - Włoska dzielnica mieszkalna. Do niedawna byłą to domena rodziny Sangiovanni, lecz teraz znajduje się pod panowaniem Invictus.

F Santa Anna - Kiedyś małe i spokojne miasteczko, teraz wchłonięte przez Dark City. Można potraktować jako przedmieścia. Znajduje się tu cały asortyment domów mieszkalnych, w tym bardzo drogich posiadłości, w tym Haven Księcia - ogromna rezydencja na wzgórzu.

G Old Oaks Park - Największy park miejski, centrum zabaw i wypoczynku. Znajduje się tu także ZOO.

H East Rock - Uboga dzielnica lokalna, dalej od centrum przechodząca w slamsy. Jeśli się szuka kłopotów, po zmierzchu tu można je znaleźć. Bezrobocie sięga tu nawet 70%, a gangi walczą o każdą przecznicę.

I China Town - Chińska dzielnica mieszkalna. Ulubione miejsce na weekendowe szaleństwo mniej zamożnych mieszkańców Dark City. Masa restauracyjek i pabów, oraz największy targ żywnościowy miasta są właśnie tutaj.

J K L - Średniozamożne dzielnice mieszkalne.


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden1.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.cassandra-clare.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl