World of Darkness

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-03 22:28:43

 Gnashrakk

Narrator

Skąd: Luton UK
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Klan VtM: Malkavian
Ulubiony Klan VtR: Mekhet
WWW

Tworzenie postaci krok po kroku

Pamiętajcie, że piąte kropki kosztują dwa punkty!

Krok 1 - Pomysł na postać. Jak, że postać waszych wampirów nie jest do końca ukształtowana, skupcie się raczej na przeszłości.

Krok 2 - Atrybuty 5/4/3

Krok 3 - Umiejętności 11/7/4

Krok 4 - 3 specjalizacje

Krok 5 - Klan i Sekta. Klan możecie wybrać dowolny, ale dajcie mi znać co do linii krwi. Sekta (Przymierze) pozostaje na razie niewybrana, bo wasze postacie nie miały czasu ich jeszcze poznać.

Krok 6 - Preferowane atrybuty (+1 na start), należy wybrać jeden (Daeva - DEX lub MAN; Gangrel - COM lub STA; Mekhet - INT lub WITS; Nosferatu - COM lub STR; Ventrue - PRE lub RES)

Krok 7 - Dyscypliny. Trzy punkty do rozdziału, z czego dwa muszą być przeznaczone na dyscypliny klanowe (tak, można wybrać jedną nie ze swojego klanu, co jednak nie powoduje, że staje się ona klanową).

Krok 8 - Siła Krwi. Oczywiście zaczynacie z 1, ale można ją później podnieść. Pamiętajcie jednak, że jeśli będziecie ją podnosić, może się okazać, że widać jeszcze wasz diabolizm.

Krok 9 - Atuty - 7 pkt. Nie możecie jednak zakupić niektórych rzeczy - przede wszystkim Status i wszystko, na zdobycie czego wasze postacie potrzebowałyby dużo czasu. Pamiętajcie, że wyposażenie jest właśnie zakupywane przez punkty Atutów!

Krok 10 - Przewagi. Obrona (niższa z DEX lub WITS); Zdrowie (STA + SIZE); Inicjatywa (DEX + COM); Humanity - 7; Size - 5; Szybkość (DEX+STR+5); Siła Woli (COM + RES); 

Krok 11 - Skaza - (Envy, Gluttony, Greed, Lust, Pride, Sloth, Wrath) i Cnota - (Charity, Faith, Fortitude, Hope, Justice, Prudence, Temperance)
Vices:


Nie jestem chory psychicznie - ja po prostu widzę głębiej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bricobrzeg.pun.pl www.wlvswrld.pun.pl www.xorena.pun.pl www.butterflies.pun.pl www.menago92.pun.pl